serwis konsol śląsk

O nas

Naszą firmę tworzy grupa wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem. Działamy kilka lat w serwisowaniu urządzeń elektronicznych.

Dzięki wysokim kwalifikacjom, dużemu zaangażowaniu i inowacyjnym rozwiązaniom, oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Nasza wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i pełną obsługę serwisową. Znajdujemy się w centrum Rudy Śląskiej na ulicy Obrońców Westerplatte 36.

Nasz serwis

Wykonujemy serwis elektroniczny celem przedłużenia okresu użytkowania urządzeń elektronicznych przy jak najmniejszych nakładach finansowych. Specjalizujemy się w naprawie elektronicznej konsoli, komórek, komputerów oraz innych rodzajów urządzeń elektronicznych. Staramy się aby jakość wykonywanych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie. W tym celu posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe, magazynowe oraz wykwalifikowany personel. Szczegóły odnośnie zakresu naszej działalności znajdą Państwo w zakładce Oferta. Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.